Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz robertel #76 üzenetére

    pl, az andrido office, fele anyira sem jo.;)
    van tozsdei app.. ;)
    az androidos yt nem visz el egy zenei videot pl, mert jogvedet meg hasonlo..en e miat a hajamat teptem.
    a rockplayer szerintem meg jobb, ha mar androidos mp-rol beszelunk.
    zeneljatszo..hmm..csak 2 van amiben van equalizer.
    ja es van dropbox ha erdekel, es jol mukodik ;)
    a flash videok csakugyan nem menek, de ha jol tudom, a mangotol lesz benne silverlight;)

    amit irtal abbol hiba, h nincs origo/hvg...

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz robertel #76 üzenetére

    Már bocs, de ha ilyen szavakkal illeted a mobilos filmnézést, akkor aztán így nézve baromi nagy hátrány, hogy böngészőben, kicsiben nem látod a youtube videót nem? :W Mert mellesleg meg rányomok egy videóra, és behozza egyből nagyban, szépen végignézhetem, aztán megy vissza a böngészős ablakhoz.
    De ha már itt tartunk, nagy élmény android alatt a böngészős flash támogatás, a kétmagos csodák talán el is bírják akadás nélkül.. :U Html5, meg silverlight hogy is áll android alatt?

    Van távoli vezérlő, Remote Desktop néven fut, van dropbox(meg beépített funkcióként skydrive, 25Gb hellyel..). Offline navi még nincs, de várható(Nokia), viszont több GPS progihoz is lehetőség van térkép letöltésére, és csak a tervezéshez használ minimális adatforgalmat. BT valóban nincs, kinek hiányzik, kinek nem.
    Vannak tőzsdei alkalmazások, és vannak weboldal appok is. Azt meg kissé érdekes elvárni, hogy az origonak legyen wp7 appja, mikor magyarországon hivatalosan még nincs is marketplace :U (mellesleg ha lenne is, az origóé kell a fenének)

    (#72) vtechun:
    Hát mondjuk egy GTalk integrációt a Microsofttól elvárni..
    Mellesleg közel sem használják szerintem annyian, mint az msn/fb-os dolgokat, az pedig messze jobban van integrálva, mint bármely más rendszeren.

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák