Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejaris

    addikt

    válasz petroleumlam #494 üzenetére

    Androidos felhasznaloi elmeny, ezen hangosan felnevettem:-D Lehet, hogy arra tallatak ki, hogy kivaltsa a laptopat, de nekem egyaltalan nem teszi. Microsoft pedig nyiltan olyan filozofiaval all hozza, hogy a telefonnak nem ez a dolga, hanem a legjobb informacios kapcsolat legyen a baratok kozott' Azer irtam, hogy nem kell hangos navi, hogy ebbol kovetkezzen szamodra, hogy nincs fogalmam errol a temarol, igy nem tudok mit irni. A kommented masodik felebe taglalt dolgok pedig csak a fejlesztokon mulnak, a napokban erkezett meg pl a gopro appja is. Szoval bovulget lassan a dolog. Egyebkent ez nagyon jo, hogy egybol tutsz utalni meg miegymas, csak a problema a felteteles mod, sok mindent megtudsz csinalni csak mikor nagyon kene a telefon cserben hagy...na ilyet egyszer tapasztaltam windowsphone-omon: panoramat akartam fotozni a Hargitaban csak kiakadt a -20 fokra. Androidon fel se tudnam sorolni az eseteket, amik egyaltalan nem a kulso viszonyokhoz kotodtek, szimpal csak feladta a mukodest. Vegul pedig ne gyerekezz!

Új hozzászólás Aktív témák