Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hugoo

    aktív tag

    sziasztok,

    Szüleimnek vettünk egy ilyen GPS-t és több problémánk is van vele, pedig volt már javítva (alaplap csere) és az egészet is cserélték már egyszer.
    Az egyik, hogy az akku töltöttség vissza jelzése eléggé érdekes. Sokszor 100%-on marad sokáig (1-2 napig), vagy csak alig merül látszólag (1-2 %-ot). Nyilván bekapcsolt állapotban, de használat nélkül értem ezt. De amikor elkezdni nyomkodni az ember, 60-80%-ról egyszer csak kikapcsol..
    Maga az üzemidő nem tűnik rossznak, csak megtévesztő a visszajelzés és persze váratlanul éri az embert, amikor meghal. Ez persze 'csak' autón kívüli használatnál probléma, de mivel androidos eszköz, így a gps-en kívül nagyon sok mindenre lehet(ne) használni, amikor nem feltétlen van állandóan töltőn. Vagy lehet, hogy tényleg ennyire gyenge az akksija..? :Y

    A másik, ami talán még komolyabb gond, hogy nagyon lassan talál gps jelet (az alaplap csere után konkrétan nem is talált egyáltalán, utána cserélték az egészet). 5-10 perc minimum, ami azért szerintem sok és nem túl kényelmes így használni.
    A hozzá kapott Sygic navigációt próbáltuk, nem tudom IGO-val esetleg jobb lehet-e (a gps pozíció megtalálása nem tudom mennyire lehet program függő).

    Ezekkel kapcsolatban van esetleg tapasztalat? Jó lenne, ha működne és tudnánk használni, de a fenti két dolog ezt erősen gátolja :(

    üdv, köszi:
    András

Új hozzászólás Aktív témák