Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz antikomcsi #2054 üzenetére

    Mikor elkezdődött a játék, bíztam benne, hogy lesz egy "nagy kaliberű" játékos. Viszonylag hamar kiderült, hogy senki nem üt meg egy szintet, ami szimpatikussá tehetné. Ez alól Roli se kivétel.
    Nem drukkolok senkinek, mert nincs miért.
    Tény, hogy a sellő csapat csírájában fojt el mindent, ami nem tetszik neki. Adri győzelmével már csak két ellenfelük van, könnyedén lehurrogják, esetleg kikészítik őket. Szerintem Hunor állni fogja a sarat, Roli viszont már csak jövő hét vasárnapig marad a villában. Nem bánom, de nem is perdülök táncra örömömben, ha kiesik.

    Hogy mit láthatunk a történtekből, az a szerkesztőkön múlik. Túl kevés az információ ahhoz, hogy érdemeinek megfelelően tudjuk megítélni a játékosokat. Menet közben változhat a vélemény, például nekem szimpatikus volt a Greg, Reni, Zsuzsu hármas szövetség, most meg csak nevetek rajtuk, bármelyik esik ki, nem bánom.

    Barátnak? Egyik se. Reni is csak havernak, mert lökött, unatkozni nem lehet mellette.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák