Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz zebede #29 üzenetére

    Álljunk meg egy pillanatra itt a Vernee-röl van szó. :)) És nem szeretem ha kiforgatják a leírtakat. Vannak minőségi problémák a Vernee-nél, amire oda kellene figyelniük. Az hogy pedig nem tudnak rendesen megírni egy firmware-t és kiadás előtt letesztelni, az nem azt jelenti, hogy azért figyelnek oda a felhasználói visszajelzésekre, hogy jobbá tegyék az első terméküket, hanem túl gyorsan dobják ki a javításokat, amelyek hiányosak. A felhasználók nagy része szeretne egy stabil készüléket a zsebében és sokan nem is foglalkoznak azzal, hogy itt egy frissítés, ami ezt és ezt javítja.
    Ha megnézzük a Xiaomi fórumokat akkor nem azt látni, hogy mindenkinél minden rendben van - most jobban merül, most fc.zik ez az app, most kilép ez az app, ha.... és a Xiamoinál is meg kell különböztetni a szoftvercsatornákat is, mert nem mindegyik verzió kap heti frissítést (global stable, global developer, china stb). Volt Xiaomi Redmi Note 3 pro-m, de pár dolog miatt mennie kellett sajna.

    + helixP: Én ugyan nem panaszkodtam, mivel nekem nincs vernee-m. Jelenlegi állás szerint ez jó sokáig nem is fog változni, még akkor sem, ha normális minőségben fognak kiadni hardvert, amin megfelelő a szoftver is.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák