Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Schuler888 #11 üzenetére

    És akkor tulajdonképpen mi is a problémád az írásommal a vulgáris hangnemen kívül? :) Sem az órát, sem a tudását nem vontam kétségbe, 'csupán' túlzóan erőteljes szavakat használva jeleztem nemtetszésemet az üzemideje iránt. :) Mostanában mintha sokan túlzottan rá lennének feszülve arra ha valaki kritizál valamit. Tény hogy eléggé vulgáris volt (egyébként valamennyire szándékos provokálás is :)), de unalmas már arra figyelni egy tök személytelen fogalmazásnál is, hogy meg ne sértsd valaki lelkivilágát. Írhattam volna akár úgy is, hogy lóf.szt sem ér számomra ez az üzemidő, akkor is besértődik valaki...

    Igen, az hogy a mostanit húsznaponta töltöm, de edzéssel is legalább tíznaponta, az túl kényelmes a napi töltögetéssel szemben.

    Amúgy az ekg az kéne. A pontosabb gps, pulzuskövetés szintén kellene, mert hát az igazság az, hogy az alapvetőt ugyan hozza a GTR2e, de például a pulzusváltozást lassan követi le. Viszont ami még jobban kellene, az a mókolás nélküli nfc-s fizetés (nem követem melyik óra mit tud mostanában, így nem tudom van-e már ilyen), ha lesz ilyen óra és legalább öt napot kibír edzés mellett is, akkor fogok elkezdeni a váltáson gondolkodni.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák