Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SSanya

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék, hátha valaki járt már így és van valami ötlet, hogy oldhatnám meg. A problémám az, hogy a wdr4300-as routerem az elmúlt időszakban egyre többször úgy tűnik, mintha leállna, lefagyna, vagy nem tudom, minek nevezzem, mert minden forgalom leáll és a router sem érhető el a belső hálóról. A ledek világítanak rajta, és egy újra indítás után újra megy. Egy ideig. A hiba szándékosan nem reprodukálható, egyelőre forgalom típushoz sem tudom kötni, egyszer csak jön. Van, hogy másfél napot is elmegy, de volt, hogy egy-két órán belül újra előfordult. Ez így teljesen megbízhatatlan. Próbáltam firmware frissítést, eddig is csak gyári volt rajta, most is az, a netről letölthető legfrissebb gyárit tettem rá. Próbáltam teljes router resetet, elölről mindent újra beállítottam, de ugyanúgy előjött a hiba.

    A router nem új, az első 1-2 évben elég stabilan ment, sajnos számlám már nem tudom, hol van hozzá, azt se tudom, benne van-e még a gari időben, a doboza szerint ez 3 év garis, V1-es hadware-ű.

    Járt már valaki így? Lehet ez szoftveres gond, amin esetleg egy nem gyári fw segíthetne?

    Előre is kösz, ha van valakinek ötlete és megosztja.

    Üdv: Sanya

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák