Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maist

    senior tag

    Tud-e valaki olyan Xiaomi.eu heti frissítést, vagy akár stabil rom-ot, amiben az "android os" nem tartja órákon át ébren a telefon, ezáltal merítve az akkut rendesen? 6.9.15-öt használtam jó sokáig, amivel az eusto... küldte, de gondoltam kipróbálom ezen a telefonon is a régen nagy megelégedéssel használt Xiaomi.eu heti, vagy stabil rendszereket, de az akku merítésük a 6.9.15-höz képest botrányos. Tettem fel tiszta telepítéssel először 7.1.5-öt. Merült. Utána vissza az időben, és lett egy 6.10.27. Nem merült annyira, de meg sem közelítette a 6.9.15-öt. Az eu rom-ban 6.10.27 előtt nem volt magyar nyelv, így még korábbit nem raktam fel. Utána gondoltam egyet, felraktam a 8.1.5.0 friss stabilt. Na, ez a rom, hát... 12 perc képernyőidővel 8 óra működéssel teljes térerős helyen 100%-ról 78%-ig merült. 6.9.15 ugyanilyen használattal 4-7% között szokott fogyasztani. Persze most is a fentebb említett folyamat tartotta ébren a telefont, pedig mikor láttam, hogy ébren tartja, és merül, akkor kétszer is újraindítottam a 8 óra használat közben, de csak nem maradt abba az en.miui.com-on is emlegetett "android os battery drain" szörnyűség. :) Végül visszatértem a 6.9.15 gyári dev-re. Jó kör volt. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák