Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz trebrona #1162 üzenetére

    A 08.30-as MiFlash sehogy sem látja, mert hibaüzenetet dob, amikor Refresh-t nyomok:

    Májusi béta: Látja a telót, de Flash megnyomásakor egyből kiírja, hogy nem tudja a COM5 portot megnyitni.

    Júniusi béta: Nem találja a programmer file-t (MPRG*.*).

    Meg voltam győződve arról, hogy valami a laptoppal van, de másik gépen pont ugyanezt csinálja mindhárom MiFlash.

    Fastboot módban kiírja mindkét beta, hogy nem írható az XY partíció. Persze, gondolom, fastboot módú írás nem műxik zárt BL-rel, vagy kéne neki?

    Van még kér érdekesség:

    1 - Normál leírás alapján nem tudom DL módba tenni a telót. hangerő fel + bekapcs -> bejön a menü, rányomok a download-ra, erre bebootol a teló DL mód helyett.
    csak a "fastboot oem edl" parancs rakja DL módba a telót.

    2 - DL módban COM5 a teló neve miflash-ben a két béta esetén, fastboot módban pedig valami betű vagy számsor.

    (#1164) xabolcs: Köszi, sajna nem ismerek magamon kívül telóhoz kicsit is értő embert. Ha nem jutok hétfőn a munkahelyi gépen sem előre, akkor megkérlek rá. :R Érdekes, hogy a kínai eszközökkel mennyit szívok (pár hete homtom, most xiaomi), pedig a nexus, oneplus, xperia telókkal mindig egyből pöccre ment minden. Egyebet nem próbáltam még.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák