Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawe666

    tag

    válasz snooze #728 üzenetére

    egy nagy bajom volt vele igazából, az alapképernyőn nekem nem főmenü felirat van, mivel angolul használom, és a main menu azzal a betűtípussal bizony túllóg, és belelóg abba a középen lévő iPhone gombra hasonlító kis négyzetbe. A media player háttere össze van nyomva :( és nem igazán értettem ezt a keveredést, hogy windows media player meg iPhone összemosva, de vannak benn szép ikonok, sok mindent meg az alkaliból használ, ami nem baj, az egy szép skin akárhonnan nézzük is, csak mások a "fénytörései" az alaklinál, mindig vízszintes vonal a fényhatás, itt pedig mintegy térhatásúan egy lapos parabolaívvel van kifejezve, csak ahol az alkalihoz nyúl ott pedig a vízszintes kerül elő ahogy írtam, és ezek nekem kicsit disszonánsak voltak :( de elismerem ez már nagyon kukacoskodás, nem tehetek róla :( viszont nagyon sik minden meg van benne csinálva amire szükségem van, szóval nagyon jó alap lesz, úgyhogy köszönöm szépen :) és hétfőn terveim szerint nekieek teljes gőzzel és lesz valami eredmény is remélem :)

Új hozzászólás Aktív témák