Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawe666

    tag

    válasz bwoay #590 üzenetére

    igen gondolkodtam már rajta, de őszintén ez a ZN5 skin most nagyon megfogott... mivel az eredetit rasputin készítette, ezért hozzá fordultam hogyan javíthatnánk ki a hibákat amik fennállnak a ZN5 skinnél, mivel ő már leállt a fejlesztésével szívesen megcsinálnám én is.
    Az a baj, hogy a saját skinbe azért nem fogok bele, mert szeretem azt, ha minden kép tökéletesen illeszkedik, nincsenek kilógó elemek, minden összhangabn van, és ezeket a motorola design csapat gondolom hosszú ideig csinálja míg jó nem lesz, én egyedül sosem fogok ennél jobbat csinálni... a legjobb igazából valami fekete alkali alapon dolgozó skint létrehozni, hogy ne kelljen mindenhez új grafika, de az alaklinal jobbat csinálni megint kihívás... alapból szeretem én az alaklit, csak már egy éve azt néztem minden nap és meguntam :D

    P.s: a ZN5 skinnek van mégegy nagy hibája, híváskor a hívó fél képe valami módon invertálódik szinekben, bár nem is igazán inverz lesz, csak olyan ocsmány... meg a menüben ha edge lefedettség van ott is valamiért piros az E-betű széle, és nem tudom miért... az iconres-ben nincs piros E, a gyáriban meg zöld... ott is van valami hiba... ezeket próbálom majd Rasputin segítségével javítani... rajta vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák