Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawe666

    tag

    válasz bwoay #387 üzenetére

    az az igazság, hogy én nem flasheltem a telóm, számomra semmi olyat nem nyújtanak a linuxmodok, vagy a PoL ami miatt lecserélném a gyári SW-t, Rasputin (ő készíti a modokat, ha valaki nem találkozott volna a nevével) ügyes modder, de nem linuxprogramozó, ezért amiket eddig kihozott a modjaival, azok ugyan szép munkák, de nekem nem elég "igényesek" olyan összetákolt az egész, elnézést ha ezzel bárkit is megbántanék, nem rossz értelemben mondom ezt, de nekem a V8 valahol megtestesíti azt, hogy milyen egy szép és igényes telefon (a burkolatomról ne beszéljünk -.-) ezért nem voltam elégedett egy skinnel se, nekem ezek nem jöttek be... a linuxmod5 SP1en ugyan elgondolkodtam, hogy kipróbálhassam a qtopiát, de mivel csak tesztfázis az egész, még várok vele egy kicsit, előbb utóbb valaki kedvet kap és megcsinálja V8ra rendesen.
    Megint egy kicsit hosszú lett sorry :D
    és még egy fontos dolog a végére, a gyári sw is alkalmas új témák kezelésére, senki se flasheljen csak emiatt!
    szóval sajnos kevés lenne a tudásom, hogy erről egy blogot írjak :( kódcsoportokat bontottam már szét, meg miegymás, de flashelés terén talán kevés vagyok, de ha bárki kérdezne valamit megpróbálok segíteni

Új hozzászólás Aktív témák