Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kíváncsi

    senior tag

    Sziasztok!

    Ne haragudjatok meg rám, de egyszerűen a teszt és a hozzászólások is nevetségesek. Nem is tudom, hogy hol kezdjem :)
    Volt se w800i, se w910i, lg viewty, nokia n95 8gb-om de még sorolhatnám mennyi telefonom az elmúlt 1 évben.
    Azt írta az apple, hogy újragondolta a telefont. Nem értem miért kell akkor az eddigi telefonokhoz hasonlítani?

    Nem tudom mennyire vagytok tisztában a mai normál ember elvárásaival, de a legfontosabb az, hogy menjen, működjön a dolog és az lényegtelen ami a háttérben van (hogyan működik, milyen paraméterei vannak). Tudom, hogy a PH!-n sok ember nem ilyen, hanem azon vagytok, hogy minél több dolgot tudjatok változtatni rajta, ezt-azt még feltenni pluszba de egy átlag user ezekkel nem foglalkozik.

    Szerintem ilyen anyagminőségű telefon még nem volt. A nokia n95 8gb nagyon gagyi anyagminőségben. Az iphone-t egyszerűen jó megfogni, elővenni és nyomogatni. Nem volt soha semmi apple cuccom csak egy 80GB-os 5.5 generációs ipod videóm és ez, szóval nem egy elvakult Apple rajongó vagyok.

    Amióta meg van az iphone egyszer se volt olyan, hogy most előkapjam emberek között és nagyítsak vele, szóval aki ilyet írt, szerintem az hülyeség, bár biztos vannak olyan emberek akik ezért vesznek iphone-t.

    Egyszerűen jó elővenni magányomban és nyomkodni. Tényleg olyan mintha egy jövőből jött cucc lenne és úgy érzem mikor nyomkodom mintha valami fontos dolgot csinálnék :)

    Nem értem azt se, hogy pl. az mp3-as csengőhang minek kellene? Ez egy remek zenelejátszó is egyben, és mi értelme lenne annak, ha mondjuk hallgatom a zenéket és közben megszólal egy mp3-as csengőhang? Nekem volt olyan régen még a k800i-vel, hogy kijöttem a boltból visszatettem a fülest és azt hittem, hogy a zenelejátszó megy. Szóval sokkal jobb, ha egy normális csengőhang szól.

    Nekem személy szerint nagyon tetszik a párbeszédes sms megjelenítés, a szabadban, jó fényviszonyoknál számomra megfelelő képet lehet vele készíteni. A youtube-os videók pedig eszméletlen szépek, az n95-ön nagyon bénán néztek ki, nem is erőltettem a dolgot :)

    Nem volt még a kezemben htc kaiser, de olvastam róla és tényleg rengetet tud és biztos sokan vannak köztetek akik ki is használják azt a sok tulajdonságot, szóval őket megértem de abban biztos vagyok, hogy az anyagminősége nem tudná felvenni az iphone-nal a versenyt.

    Anno mikor az n95 8gb-ot használtam, hiába volt benne 3g és nézhettem internetes tv-t, szerintem 10 percél többet sose néztem azon a miniatűr kijelzőn. A gombjai is tök picik voltak, azt se lehetett bővíteni. Több helyen írták, hogy a 8gb-os n95-öt az iphone ellenfelének szánták, szerintem ez jó nagy hülyeség :D

    Én továbbra is egyetértek azzal, hogy az apple újragondolta a telefont és ezzel szerintem a telefongyártók is így vannak látva a tendenciákat, a készülékeket amik mind a iphone-on alapulnak a saját szájízük szerint feltuningolva.

    Bármilyen jók is lesznek azok, nem fog belőlük annyi elmenni, mint iphone-ból.

    Olvasom tovább a fórumot, mert még csak a felénél járok de ezeket le kellett írnom. Kíváncsi lennék közületek kinek volt iphone-ja mert szerintem ezt a legkönnyebb, hogy elolvasok egy tesztet, én is lefikázom és legalább megnyutatnom magam, hogy ilyen nekem nem kell mert ez egy sz*r.

    A hasonlatok amiket többen felhoztak nagyon rosszak voltak. Szerintem az iphone olyan mint a ps3, legalábbis nekem hasonló érzést, élményt nyújt. A ps3-ba beteszem a lemezt és megy a játék, nem kell számítógépen állítgatni a különböző dolgokat, hogy ne akadjon stb. és ugyanez van az iphone-nal is a többi okos telefonnal összehasonlítva. Megy és ez a lényeg. A nokia n95-ön rengeteg mindent csináltam, telepítgettem a dolgokat, próbálgattam az ilyen-olyan programokat de értelme nem sok volt, de úgy voltam vele, hogy ha már lehet akkor én is kipróbálom.

    Az iphone szerintem ezt próbálta kikerülni, hogy legyen egy telefon ami megy és nem jön a másik ember azzal, hogy nézd már mit tettem fel, mit változtattam meg, fejfájást okozva a másiknak, hogy akkor nekem is változtatni kell ha már lehet.

    Üdvözlettel kíváncsi

    ''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Új hozzászólás Aktív témák