Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duncan21

    csendes tag

    no tegnap lecseréltem a SE z530i-met erre. Elég hamar beleszerettem a telóba, tényleg azt kaptam amit vártam. Könnyű, szép külső, telefonál, smstír, egyszerű kezelhetőség, mp3lejátszó azt szeva'

    Az mSD hibáról csak annyit, hogy szarul vannak leformatálva a hozzá adott ( egyébként sandisk 256 megás) kártyák ( nem csak MO-n, külföldi fórumokon is olvastam a hibáról ) ezért újra le kell formázni kártyaolvasóval , vagy egy formázásra képes telóval FAT rendszerbe, és kell csinálni egy ''mp3'' nevű mappát amibe a zenéket lehet tolni.

    a legtöbben abba a hibába estek, hogy leformatálták, de a zenéket csak úgy rászórták a kártyára, és úgy nem olvassa be a telefon, csak ha az mp3 mappába vannak a számok.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    We weep for a bird's cry, but not for a fish's blood. Blessed are those with a voice. If the dolls also had voices, they would have screamed, ''I didn't want to become human.''

  • duncan21

    csendes tag

    válasz Jégkokó #25 üzenetére

    hát én teló ügyben eléggé egyszerűen gondolkodom, szal pl utálom a winges telókat, nem is tetszett a z530, ilyet hogy gprs infra soha nem is használtam. telefonalok meg smst írok aztán szevasz. szerintem jobban néz ki, és van benne egy elég korrekt minőségű ( mert tényleg az, öcsém w710ivel tolja, és nem sokkal rosszabb, peddig a hangminőség témában nagyon nem vagyok laikusnak mondható, igazából a munkám elég szorosan kapcsolódik hozzá ), bár kicsit halk mp3 player. szóval nekem ez tökéletes, és tényleg vicc áron dobálják.

    [Szerkesztve]

    We weep for a bird's cry, but not for a fish's blood. Blessed are those with a voice. If the dolls also had voices, they would have screamed, ''I didn't want to become human.''

Új hozzászólás Aktív témák