Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sippet

    senior tag

    válasz kopasz79 #1937 üzenetére

    1. a rootolásról volt szó korábban itt a fórumban néhány száz hozzászólással ezelőtt, még pontokba szedett útmutató is készült, keresd vissza.

    2. ezután ugyanazokkal a lépésekkel, ahogy a rootolásnál a superboot zip fájlt, ezt kell installálni: [Amon RA's patched recovery image]

    3. ezután le kell tölteni azt a romot, amelyiket szeretnéd telepíteni, ez is egy zip fájl lesz. egyelőre csak a modacon van custom rom, kettő darab: az egyikkel lehetséges a memóriakártyára is telepíteni alkalmazásokat, ehhez azonban előtte particionálni kell a kártyát, ráadásul már dolgoznak egy sokkal fejlettebb verzióján is, úgyhogy ezt szerintem nem érdemes egyelőre. és van az, ami tegnap jelent meg, és gyakorlatilag a franciaországban kapható pulse-tesó gyári romja. ez szinte a teljesen alap 1.5-ös android rom, nincsen benne semmi magenta, az alap androidos beállítási lehetőségek és alkalmazások (pl. music player) vannak rajta, amik szerintem sokkal jobbak, mint a pulse t-mobile-os romjában lévők. ez itt érhető el: [link]

    4. miután letöltötted a romot tartalmazó zip fájlt, másold fel a memóriakártyádra.

    5.ezután a telefont tedd recovery módba. ezt úgy tudod megcsinálni, hogy az alkalmazások közé rootoláskor feltelepült egy quickboot nevű dolog, ezt elindítod, és rányomsz a "recovery" opcióra. ekkor bootolás után ez a képernyő fog megjelenni:

    6. itt ha nem akarod frissítés után összemaszatolva látni a telefonodat (ahogy én is tettem korábban, és tanúsíthatom, hogy nem volt jó), akkor előbb nyomsz egy wipe/factory resetet (6. sor). ez tehát nem kötelező, de ajánlott.

    7. aztán kiválasztod az "apply sdcard: choose zip" opciót. itt ha a memóriakártya gyökerébe raktad a letöltött romot tartalmazó zip fájlt (4. pont), akkor egyből azt fel is ajánlja. rámész, kiválasztod, megkérdezi, hogy telepítse-e, ha igen, akkor nyomsz egy zöld (hívásfogadás) gombot, és tádámm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák