Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz NPeete #12213 üzenetére

    Melyik ROm van fenn?

    Telefon vagy ROM csere megoldja a problémát...Amelyik kontaktnál meg több szám van, azokhoz meg más kontaktoknak a nevét teszi...

    [ Szerkesztve ]

    What else?

  • Gloob

    addikt

    válasz NPeete #12213 üzenetére

    Szia
    Nálam működik a Paul féle ROM-on és működött a T-s gyári romon is. A kapcsolatok szerkesztése és ott hozzá kell adni a megfelelő csoporthoz. Egyébként azt is be lehet állítani a telefonon hogy milyen csoportot használjon favorites csoportként.
    Különben nem tudom, most vagy az én telefonom nagyon jó, vagy nem tudom mi van. Ugyanis az általatok említett problémákból (wifi csatlakozás, GPS csatlakozás, kontaktokhoz más csengőhang rendelése, képek hozzárendelése a kontaktokhoz, SMS problémák meg még mit tudom én mi nincs) én egyetlen egyel találkoztam. Az pedig a két szám egy névhez, de ez is megoldódott valami módon. Igaz hogy én ha csak lehet nem használok egy dologra több appot, és ha lehet akkor az eredetit, ilyen pl az SMS is. Egyedül a tárcsázóprogramom más. Akiknek a WiFi-vel van csatlakozási gondjuk azoknak ajánlanám az esetleges fülön wifi-kezelő appok eltávolítását és a telefon saját wifi kezelője használatát, ezen kívül ha a router SSID-je tartalmaz ékezetes betűt, akkor azok eltávolítása a névből.Valamit ugyanis kipróbáltam. Mondom nálam simán csatlakozott a wifi-hez. Aztán próbaként feltettem egy WiFinder nevű appot. Nem ment a csatlakozás. Leszedtem, beállítottam újból kézzel a saját progijába és jó lett. Feltettem a WeFi névű appot amit egyébként én PDA-n is használtam. Ismétcsak nem ment a csatlakozás. Eltávolítás és megint jó a csatlakozás. Ezek személyes tapasztalataim, leírtam hogy esetleg lehessen tanulni belőle, de vitázni nem fogok senkivel, ha valaki azt állítja hogy ez nem így van ezért meg ezért. Nálam így működik, és jól működik.

    Samsung Galaxy A52S

Új hozzászólás Aktív témák