Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Sup #3540 üzenetére

    Még mielőtt megrendeled menj be a T-be és mond meg hogy szeretnél új telefont ami micro Sim -el működik és szeretnéd cseréltetni, kb. 5 perc alatt kicserélik full ingyen majd kapsz egy normál Sim-et ami perforálva van és amiből majd ha megjön az új készülék ki tudod törni a micro Sim -et ami így néz ki : Link :R

    Csak azért ezt ajánlom mert én is kb. 5 napja mikor rendeltem az S3 LTE-t én is kértem hogy hozzanak micro Sim-et de valahogy elfelejtették , végül megjött a futár nem hozott micro sim-et, majd szaladtam be a t-be hogy cseréljék ki micro sim-re :B

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

  • kali

    legenda

    válasz Sup #3540 üzenetére

    már eleve úgy rendeled meg, hogy vagy a meglévő előfizetést hosszabítod meg - adott feltételek megléte esetén -, vagy új előfizetéssel. előbbi verzióban nem is mindig hívják fel az előfizetőt, engem sosem hívtak még, igaz, 16 éve előfizető vagyok, több aranyos előfizetés...stb, így megrendeltem a telefont, és másnap küldték, utóbbi esetben - tehát új előfizetői verzióban - viszont tovább tart, amíg átfut a rendszeren, meg akkor van vizsgálat, pláne részletre rendelt telefon esetén.
    te meglévő előfizetést emlegetsz, így lehet, hogy egyszerűbb és gyorsabb lesz, bár attól függ, hogy milyen előfizetésről van szó, például ha van még rajta hűség, és mondjuk a 24 hónapból nem telt még le 21 hónap, akkor még várós - ráadásul aranyos vagy platinás kell -, és még lehetne sorolni, de ez majd kiderül, hogy milyen feltételekkel, konstrukcióban...stb rendeled meg az xperia z telefont...
    esetleg írd le a t-mobile témában, hogy milyen előfizetésre, milyen feltételekkel...stb szeretnéd, és segítenek a t-s illetékesek; link

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák