Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tal-garius

    aktív tag

    válasz xmaas #10572 üzenetére

    Tegyük fel hogy 150ezerért megkapjuk, mit nyújt azért a pénzért többletet ami megérné a beruházást rá egy Z3-hoz képest?
    - Érdekel itt a kamera, képek minősége. (jelenleg meg vagyok elégedve a fotókkal, bár lehetne jobb is, de!! - úgyse kapunk xenon vakut, nem kapunk optikai zoomot.. növelik a megapixelt? wow! más lesz az optika, több fényt enged be stb? na közel se vagyunk még 50ezernél se hogy fizessek annyit ezekért)
    - Telefon sebessége a mindennapokban (nos jelenleg semmi, de semmi bajom e téren a telefonnal, nem tudnám elképzelni se mivel tudna többet egy gyorsabb?? processzorral felszerelt telefon, meg a memória több lenne? minek? miért? 2-3 játék közt, facebook, megnyitott opera közt ugrálok úgy hogy egyiket se zárja be a háttérben. és így is van tartalék a gépben)
    - kijelző? külső? (4K nem kell, fullHD is sok, bőségesen elég mindenre. Z3-nak fémkerete van, üveg elöl-hátul, nagyon tetszik, tokban hordom, mikor kiszedem takarítani csodálkozok is hogy a hátsó gyári védőfólia még rajta van :D Tokot lehet évente cserélni kopás miatt, egész szépeket kapni ebayről, ez egy 250ezres telefonnal se lenne másképp..)
    - üzemidő, egyebek (Na a készenléti ill. használati időt überelheti, de az se éri meg hogy költsek rá Z3 helyett, esetleg Z3ban lehet aksi cserét kivitelezni, de még az is bőven jól működik.. egyebekhez hogy nincs ujjlenyomat olvasó? mindjárt magamba zuhanok, szerintem sose használnám, mert amiket hallok róla jelenleg azon kívül hogy egy vagizós fícsőr semmire se jó (nekem)..)

    Amit keresek, várok egy új telefonban:
    - Kamera (normálisabb zoom, xenon vaku fényerősség, érdekesség a régi Nokia N8-as telefonom szebb képet készít szinte minden szituációban, sötétben való fotózásról ne mis beszélve)
    - hardveres DAC (LG G5 e téren előrébb jár, bár Sonynak jó hangminősége van)
    - hasonló üzemidő, vagy jobb
    - vízállóság ablakok nélkül megbízhatóbban (csatlakozókkal)

    De még mindig az jön ki hogy 150ezret fizessek ezekért a pluszokért nonszensz. Nemhiába várható még Android N a telefonra, és jelenleg Bestbuy, bárki bármit mond.

Új hozzászólás Aktív témák