Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dud998

    őstag

    válasz Bog #340 üzenetére

    Én komolyan nem értem azt, hogy egy telefont vagy márkát miért kell úgy védeni, mintha a hozzászóló gyártotta vagy alapította volna. Egy olyan termékért, amit fél-egy év után úgyis lecserélsz, miért kell ilyen szúrka-piszkát csinálni? Fel kellene már nőni emberek, mert ez nem a homokozó, ahol is kinek a homokvára a szebb. Nem azt mondom, hogy nem lehet véleményt írni, de akkor ha lehet kulturált stílusban, és nem úgy mint egyik másik "kedves" ember. Az is el lett mondva, hogy sok másik oldal van. Akkor ha nem tetszik a Mobilaréna, lehet mást olvasgatni, adott a választás. Én szeretem a Mobilaréna cikkeit olvasni és ez nem fizetett hirdetés. Amióta létezik az oldal kb. azóta olvasom és fogom is. Szomorú, hogy egy elviekben "szakmai" fórum tele van egymás "aprításával". Nekem nem ér ennyit egy készülék sem, de mindenki maga tudja... :(
    Én csak azt mondom, hogy hajrá Mobilaréna! ;)

    “Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

  • Fuxosbömis

    tag

    válasz Bog #340 üzenetére

    "Vegyél már vissza te is, meg a másik tehetség is, tényleg."

    Ha esetleg én vagyok a másik.

    "A "szakmailag nulla" az azt jelenti, hogy tárgyi tévedések hemzsegnek az anyagban. Mutatnál egyet?"

    A szakmaiság az MA-nak azt jelenti, hogy leirkálom a lefuttatott benchmarkokat meg a képernyő felbontást és ezt összekötöm valami szöveggel??????? Jesus Christ!

Új hozzászólás Aktív témák