Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kat

    tag

    válasz Tikakukac #276 üzenetére

    Leszólja a kijelző felbontást, a szifon mit is tesz az asztalra ezen a téren? És az jó? Mennyiért? Ugyan már..
    Ez a szóljuk le a sonyt ról szólt..

    [ Szerkesztve ]

    3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

  • no1r

    őstag

    válasz Tikakukac #276 üzenetére

    figyelj, bementem az albumba, megnéztem egy saját képet, belezoomoltam ameddig lehetett.
    720p kijelző. uram bocsá, nem fullHD-4K-8K blabla. nem volt zajos, a tipikus digitális kontúrélesítés nem látszott rajta (ami természetesen a laptopon már erősen látszik), nem tűnt olajfestménynek.
    mit vársz, hogy azt hazudjam az volt csak hogy nyugodtan aludhass?

    de ha már az óvodás szinten tartunk, és ismét kimerül a szakmai része a fórumnak abban, hogy megalomán módra ostobán fröcsögünk egymásnak ahelyett, hogy a tényeket és az adott területhez szükséges hozzáértést / hozzáállást figyelembe vennénk, akkor:
    sajnálom, hogy annyira remeg a kezed, hogy nem tudsz valamit stabilan megfogni hogy ne egy katyvasz végeredményt kapj. azt is sajnálom, ha komponálni sem tanultál meg ezért a kép 90%-t utólag kell kivágnod hogy valahogy kinézzen, és emiatt meg az e-pénisz miatt önigazolást keresel minden sarkon abban, hogy te csinálod jól.

    részemről itt ismét befejezettnek tekintem a dolgot.
    a logikát és a hozzáállást meg is próbálom elfelejteni, hiszen mindenkinek ki van nyalva az a bizonyos, gondolkodni akkor meg már felesleges :U

    a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

Új hozzászólás Aktív témák