Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raziel01

    veterán

    válasz -HajTömeg- #2730 üzenetére

    Még mindig nincs ilyen telefonod úgyhogy nem értem miért kelted a feszültséged.
    Hányszor kell még leírni, hogy 76 ezerért ez ennyit tud? Ha nem felel meg akkor keress mást.
    Szerintem ha 40 ezer lenne még akkor is menne a sírás. Ez nem csúcstelefon. Nem jogos az elvárás, hogy mindent tudjon. Ezt kéne felfogni. Ha jobb telefon kell akkor vehetsz S3-at, S4-et vagy akár Xperia Z-t is.

    "A fotózás nagyon fontos témakör,mindenki telefonnal fotózgat"

    Most mondjam azt, hogy az igénytelenek? A drága külföldi nyaralásokra biztos vinnék egy kompakt gépet, mert az úgy ahogy visszaadja az élményt. Kis kamera optika nem.

    Nem is értelek amúgy. Ha nem jön be a telefon akkor minek jársz ide?

    Én sose voltam elvakult fan, ilyen telóm van és elismerem, hogy a kamera gyenge, wifi gyenge de amúgy egy nagyon gyors használható teló. És az ára is korrekt.
    Majd 2 év múlva jogos lesz a panasz ha rossz képeket csinál egy 76 ezres teló. Akkor már valszeg alap lesz a jobb kamera az Xperia XYZ-ben.

    gabancs: teljesen gyári ROM van a telón? Főzött ROM-okban szokott lenni ilyen külön csúszka.

    [ Szerkesztve ]

  • gabancs

    addikt

    válasz -HajTömeg- #2730 üzenetére

    "A fotózás nagyon fontos témakör,mindenki telefonnal fotózgat és az sem véletlen,hogy mindenhol ez az első kérdések egyike."

    Ezt azért én nem állítanám. Mert én például magasról lesz@rom, milyen képeket csinál, vagy pláne milyen videót. Ez egy telefonnál nálam!!! ezred rangú kérdés. Nem azért veszek telefont, hogy fotózzak.
    A telefont önmagáért veszem, és a manapság hozzátartozó "okos" szolgáltatások miatt.

Új hozzászólás Aktív témák