Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • handrix

    csendes tag

    a tegnapi nap én is szert tettem egy ilyen készülékre, kb 24 órája van nálam, egy x10 mini pro-ról váltottam, hát ég és föld a kettő, lényegében csak pozitívumot tudok róla mondani, egyszerűen villámgyors, minden tökéletesen működik, hogy negatívumot is írjak, az előző telefonomhoz képest egy picit valóban gyengébb a wifije, de abszolút nem vészes, teljesen használható, kertes házban lakom, és az udvaron is tudok vele netezni, úgyhogy aggodalomra nincs ok, a fotók-videók nem full profik, de szerintem arra hogy alkalom adtán készítsünk vele néhány képet bőségesen elég, a videója pedig még talán túl jó is ilyen célra, feltételezem senki nem telefonnal akar filmet forgatni....akkumulátorról ennyi idő alatt nem nagyon tudok mit mondani, reggel vettem le a töltőről 8 körül, most van 17óra és egésznapos nyomogatás folyamatos netkapcsolat mellett is 47%-ot ír, de még persze nincs beállva az akksi úgyhogy valószínűleg javulni fog, bár szerintem már ez a teljesítmény is dicséretre méltó. nekem 10/10

Új hozzászólás Aktív témák