Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Aryon87 #44926 üzenetére

    Nekem a programok közt van egy olyan, hogy google asszisztens beállítások. Abban lehet kikapcsolni. Kék kör alakú ikon g betűvel a belsejében.
    Hogy elég volt-e ennyi a gyorsuláshoz, vagy a cpu governor állítás is kellett-e azt nem tudom, mindkettőt ugyanakkor állítottam be. Mondjuk innentől kezdve a proci nem csak maxon megy mint előtte, hanem használja a többi lépcsőt is, és deep sleep-ben is többet van.
    A telefon így már majdnem használható lett.
    Csak majdnem mert a két legfontosabb dolog még mindig nagyon akad.
    Az egyik maga a telefonálás. Irtó lassan jön elő a felület ahol fel tudom venni vagy visszautasítani. Főleg ha épp a telefonon csinálok is valamit. Olyankor van, hogy már le is teszi a hívó mire fel tudnám venni.
    A másik a chrome. Na az veszett lassan jön elő az ikonra bökés után. Aztán lehet böngészni de ha ki akarok menni a home-ra vagy másik programba akkor megint "fél év" mire kilép.
    Ezen kívül pörgős jó kis rom lenne.
    Na de kérem pont, hogy telefonálni nem tudok rendesen a telefonnal, meg böngészni ami jól jönne út közben.
    Jut eszembe, rá lehetne rakni a gyári tárcsázót? Az amúgy is jobban bejött. Hátha az fürgébb lenne.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák