Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Aryon87 #44921 üzenetére

    Na hasonlóak nekem a tapasztalataim is, bár most kicsit megpiszkáltam. Feltettem a setcpu-t és performance-ről ondemand-ra állítottam a procit, meg észrevettem, hogy a google asszisztens is be van kapcsolva (amiről úgy gondolnám nem lenne rossz, ha nem fogná a telefont ennyire), meg a greenify-ban még pár programot betettem amiket ugyan használok de csak akkor szeretném ha fusson mikor meg is nyitom.
    Na most így egész elviselhetőre csökkent a lassúsága és kezd előjönni a memóriában tartás előnye - bár ha a használt pár programra ráindítok valami mást akkor kicsit azért gondolkodik. Meg volt egy hívásom is a nyomkodás közben ami volt pár másodperc mire előjött miközben a csengőhang már szólt.
    Na de így már nem romolok újra, hátha találok még valami finomhangolási dolgot és akkor rendben lesz.
    Még egy észrevétel. A 4.1-es gyáriban ugye gyenge volt a wifi, azt 4.3-ra javították. Nekem ebben a slimkat-ben most megint olyan lett mint a régi gyáriban. Megkeresem azt a wifi fix-et amivel eleinte javítani lehetett ezt, hátha. Remélem csak ennyi a baja, hogy ebből a romból ez kimaradt.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák