Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomajdon

    aktív tag

    Csak nekem szar a 4.3? Az előzőt feltettem az borzalmas volt, majd downgradeltem 4.1-re. Láttam, hogy kijött ez a .205-ös, mondom adok neki egy próbát, erre ez is kritikán aluli... Tegnap pl. úgy kifagyott, hogy készenlétben volt, szóval hozzá se nyúltam, de nem tudtam feloldani, újraindítani, semmit sem, az off gombbal kellett kikapcsolni a telót. Ezt már másodszorra csinálta. Az, hogy közben 25%-öt merült (kb 20 perc készenlét), már nem is idegesít. Hangot nem tudok felvenni fb messengerben, viberen nem tudok telefonálni, hangjegyzetet se tudok felvenni és a google keresőben sem tudom használni a hang alapú keresést, mert ahányszor próbálom, kiírja, hogy a mikrofon nem elérhető, vagy valami más hibát. Apámnak több alkalommal is tökéletesen megy, nekem elsőre megy a hangfelvétel, utána már mikrofon hiba van, az fb messengerben meg kifagy az alkalmazás. Nem értem, kiadtak egy újabb frissítést, gondoltam jó lesz, de ugyan olyan szar mint az előző. Megint mehetek vissza 4.1-re, az legalább működik úgy ahogy... Szeretnék gratulálni a sonynak a kitűnő szoftverek miatt, és hogy ilyen remekművel adják el a telefonjaikat, mert ez a hangfelvételes hiba nem csak nekem van, többen is panaszkodnak, főként xperia z-ken...

Új hozzászólás Aktív témák