Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz surgyi #12579 üzenetére

    Nem tudom, nem emlékszem, hogy írtad-e azt, hogy újratetted-e már a szoftvert? Kezdetben nekem is hasonló problémám volt, mint neked (Júliusi a telefon). Mindenki dobálózott a 2-3 napos üzemidővel, viszont nekem a másfél nap is alig jött össze, ha nem is nagyon használtam, ha játszottam, akkor meg csoda, ha két órát ment. Aztán midnenki el kezdte irogatni a STAMINA módot, hogy ne kapcsoljuk be nem javít, én ettől függetlenül bekapcsoltam és az üzemidő jelentősen növekedett, mikor kiakpcsoltam láthatóan standby módban döglött megfele :DD . Most mivel előjött nálam ez a fagyás probléma, újratettem és nem kapcsoltam be a STAMINÁT, azóta vígan elvan. 1 nap 5 óra másfél óra kijelzővel és még 65% :)) . Mondjuk annyit én is tudok tanácsolni (ne kövezzetek meg, pár napja jöttem rá :D, hogy sokkal jobban bírja, ha otthon a wifin lógok a net helyett, esetleg offolt net mellett :DD
    Lényeg a lényeg próbáld meg még1x újratenni hátha segít :DD. Szerintem nekem az volt az elején a gondom, hoyg sokat nyomogattam és nem kalibrált be rendesen az akku mert 2x töltöttem egy nap, hogy tudjunk a haverokkal gamelni és akkor is meg-megszakítottam a töltést szóval terror :D
    Sok sikert! :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák