Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz sir fg #7309 üzenetére

    köszi a tippeket. egyelőre nem rootoltam a telefont, mert nem akarom elveszíteni a garanciát. tudom, vissza lehet flashelni az eredeti rom-ot, de annyira nem éreztem még szükségét a root-nak, hogy ezzel keverjek. lehet, hogy csinálok egy factory resetet, aztán újratelepítés gyári ics-re. 52 appom van, majd szépen sorban felrakom őket újból, vagy nemtom mi lenne a leginkább célravezető (titanium, cwm, ezekhez root kell, gondolom). egyedül az aggaszt, hogy nem tudom, hogy mi fog történni, ha lementem a google kapcsolataimmal szinkronizált telefonkönyvemet, amiben egy csomó telefonos kapcsolat kézzel össze van kötögetve google kapcsolatokkal, majd újratelepítés után importálom a mentést és szinkronizálok google-el. a kapcsolatok a google fiókban is össze vannak már kötve? (ezt mondjuk most meg is nézhetném, ja). vagy fogja és az összekötött kapcsolatok mellé bedobja külön a kapcsolat google kontakt részét újból? valszeg hülyeség, hogy amikor elmentek egy számot, akkor a felkínált "telefonba mentés/google kapcsolatok közé mentés" (nem pontos idézet) opciók közül az előbbit szoktam választani, aztán amit szeretnék emailcímmel együtt látni, ahhoz mellé rendelem a google címtárból a megfelelő címet.

Új hozzászólás Aktív témák