Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz fatal` #11716 üzenetére

    Ne viccelek, csak a véleményem közlöm, ami nem isteni megnyilvánulás természetesen!
    ;)
    Először is tisztázzuk, hogy mit takar nálam a vas fogalma. Az én értelmezésemben a vas úgy általánosan a hardver és a hozzá tartozó vezérlő programok. Igaz, hogy hülyén fogalmaztam, most elnézést kérek mindenkitől, akit megzavart a pongyola fogalmazásom.
    :R
    Másik, jó, hogy két napja megjelent a Kezünkben az Optimus L7 így van, egyből mint felhozni ellen érvnek! :DDD
    De, ne legyen olyan egyértelmű az érvelésed a topikból ollózok egy-két hozzászólást.
    "volt két optimus blackem is, igaz hogy abban más gpu volt, de az talán egy picit erősebb ennél, és azon is röcögve mentek a dolgok."
    "a telefon kijelzőjének feloldása egy erőteljes laggal indul"
    "Nem viszi sajnos a HD játékokat..."
    Ebből kiindulva nem vagyok egyedül azzal a véleménnyel, hogy a tökéletes működéshez nagyon karcsú lesz a SE X.Mini. Bár csak ne legyen igazam!
    Az előző készülékem SE X8 volt, ott is annyiféle ROM verzió van, mégsem tudták tökéletesre csinálni, ott sem akarják megérteni, hogy gyenge hozzá a rendszer.
    A kernel cseréről, szerintem nem érdeke a Sonynak és a kereskedőknek se. ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák