Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Jó kis VGA, de szerintem egyértelmű már látatlanba is, hogy 128Bit-es kártyánál nem sokat számít, hogy 1 vagy 2 GB RAM-os. 256 Bit-es vagy kariknál (esetleg 192) már lényegesen többet számítana valószínűleg.

    Ez ugyanolyan, mint amikor a 64Bit-es kis irodai VGA-kra sok RAM-ot tesznek. Olyan mindegy, hogy 512MB vagy 2GB van rajtuk... semmivel nem lesznek nagyobb teljesitményűek.

    Jó a 7790 nem egy belépő szintű VGA, de a 128 Bit-miatt nekem látatlanba is egyértelmű volt, hogy elhanyagolhatóan keveset fog számítani.

    Ettől függetlenül jó kártya, csak valószínűleg drágább mint az 1 GB-os változatok igy nem éri meg ilyenért plusz pénzt kifizetni. Későbbikben sem valószinű h nagyon kihasználná a 2GB adta lehetőségeket. Mert ha jön egy új, nagy gépigényű játék, ami 1 GB-nál több VideoRAM-ot is képes felemészteni, arra szerintem ez a kártya már kevés lenne Full HD-ban Ultra High Textura részletességgel meg minden Maximum-on beállitással. Ha Medium -High-on játszik az ember mondjuk 1440x900-ban akkor meg már azért nem tudja kihasználni a 2GB RAM-ot, mert nincs szükség annyira... szóval az ilyen kártyáknak sztem nem sok értelmük van... de ez csak egyéni meglátás. Lehet, hogy rosszul látom...

    Üdv mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák