Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vtechun

    veterán

    válasz Varszegig #7993 üzenetére

    bongeszonel nem mellekes az ujratordeles sem, de konkretan a tul nagy oldal szeru hibauzenetre gondoltam, social hub az a samsung sara.

    felreertes ne essek, nekem tetszik a telefon igy is, de a topic tanusaga szerint rendszeresen szopas van a kiessel, bongeszo memoria`gondjaival`, videofelvetellel is vannak gondok, de remenykedjunk (es gondolom igy is lesz), hogy nem csak a szaja nagy a samsungnak, es kiad osszel egy komolyabb `patch`-cset, frissitest, verziovaltast, stb, es akkor lesz orom es bodotta :)

    tehat felreertes ne legyen, nem fikanak, csak kritikanak szantam a gondolataim irasba foglalasat

  • sede7

    tag

    válasz Varszegig #7993 üzenetére

    Engedjetek meg nekem is egy definíciót a bétára: amikor már eléggé kész van a cucc ahhoz, hogy a felhasználók tömegével is teszteljék.

    Teszteltem már egy csomó készüléket, és bizony bármilyen alapos vagy, csúszhatnak be hibák, fordulhatnak elő olyan - többnyire extrém - körülmények, amik a gyári tesztelés során számításon kívül maradnak. (És picit olyan is ez, mint a helyesírás-ellenőrzés: máséban könnyebben veszed észre a hibát, mert a saját szöveged kapcsán az agyad hajlamos korrigálni, tudván, hogy mit is akartál írni.)

    A tömeges felhasználói, gyakorlati tesztelés nélkül szerintem kevés területen tekinthető egy termék késznek.

Aktív témák