Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Dracula #25008 üzenetére

    Attól függ! Mire akarod használni?

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • galmat89

    tag

    válasz Dracula #25008 üzenetére

    Két eset lehet.
    A telefon gyári funkcióit akarod használni, tehát a letölthető programok nem érdekelnek, akkor nálam egyértelműen a Wave a nyerő. Masszív fém ház, plusz LED-es vaku is van a fényképezőhöz. Sokkal strapabíróbb, mint a Galaxy S. Volt mindkettő sokat a kezemben, ez így van, mondjuk nem tudom miért, hisz a Galaxy S azért drágább, tehát ebből nekem az következne, hogy az anyaghasználata is jobb.. :F

    Ha viszont alkalmazások ellátottsága fontos, azaz még sok egyéb program kellene a gyáriakon kívül, akkor meg egyértelműen Galaxy S. Igazából a Bada meg az Android nincs egy súlycsoportban ilyen téren sajnos. Az Android sokkal kiforrottabb rendszer jelenleg, mint a Bada, bár közel sem tökéletes, főleg nem a 2.1-es változat. 2.2 talán már frissíthető is, vagy legkésőbb januárban (ez tuti, ma kérdeztem meg benn a Samsungnál). Ráadásul a Wave-vel szemben itt nem 3,3" a kijelző, hanem 4". Plusz alapból van 8 GB beépített memória benne. Viszont a Galaxy S-ben meg nincs vaku a fényképezőhöz, nem túl, masszív műanyag a hátlapja.

    Ezek a főbb különbségek, amik szembeötlőek.

    [ Szerkesztve ]

  • nyesix

    senior tag

    válasz Dracula #25008 üzenetére

    én más oldalról válaszolnék neked:
    Ha kell céges xch-el szinkronizálnod, akkor galaxy S!, ha nem akkor wave.
    nekem augusztus óta van meg a Wave. A teló nagyon tetszik, egyetlen dolgot kivéve meg vagyok vele elégedve, ez pedig a céges xch szinkron!
    a telefonra csak hivatalos fw-eket tettem fel, de egyik sem oldotta meg a "kapcsolódási hiba" nevű néha-néha megjelenő hibaüzenetet. Néha nem szinkronizál, néha igen, néha küldök magamnak egy mailt telefonról, és észhez tér, néha magától észhez tér pár órányi próbálkozás után. egyszerűen megbízhatatlan. Nekem ez van, vannak itt olyanok akinek rendben megy.

    nekem tényleg tetszik a teló, de e nélkül fél lábú órás sajna. Tegnap el is határoztam magam, ha március végéig a hivatalos fw-ekkel ez nem oldódik meg lecserélem valami androidosra.
    Engem nem zavarna a galaxy s műanyag hátlapja, meg hogy nincs vaku rajta

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák