Hirdetés

Aktív témák

  • Fogash

    tag

    válasz taschner #5451 üzenetére

    tegnap én is belehergeltem magam a GPS ügybe, mert nálam egyik FŐ szempont volt, hogy nativ GPS-t is tud, tehát nem mobiltöröny-hókuszpókusz alapján is navigációképes. Az épületben (zöldmezős gyár, szendvicspanel (lemezelt purhab) falakkal) az ablak mellett sem lett műhód 5 perc alatt sem. Az udvaron (vagy kocsiban) viszont <1perc alatt megmondta hol vagyok. A navigáció pontos (100 kmh alatt mozogva próbáltam), pontosan akkor értem a kereszteződésekhez, amikor mutatta. Amikor másfelé mentem, kb 50m után rögtön új útvonalat mondott, az újratervezés (legalábbis Győr és környékén) ezek szerint OK. :C

    A mutatott sebesség (100kmh-ra állított tempomattal) 96-99 között folyamatosan fel-le ingadozik, ez fura volt, mert a kocsi nem gyorsult, nem lassult... :F

    Az automatikuson kívül csak az angol female hangot kínálja fel, mindkettővel egy angol csaj dumál. Pontosan, érthetően, de nem magyarul.

    A PC-re letöltöttem a R66sync-et, de a regisztrációt nem értem. A telefon elfogadott automatikusan, viszont a regisztrációhoz megadott címemre eddig (20óra alatt) nem jött megerősítő email.

    Nekem per pillanat az E51ből átmentett 512kB kártyám van csak, de a Mo-térkép nem okozott számottevő helyfoglalást rajta. Egy Horvátország még kéne hamar.

    KÉRDÉS: a 30napos trial-t hogy méri? Első bekapcsolástól? Vmi aktiválástól? Jó lenne tudni, akárcsak a regisztrációs email-problematika megoldását...

Aktív témák