Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz Olcsi #3411 üzenetére

    Hát nézd, valamit valamiért. Vagy minden funkcióra tesznek egy gombot, és akkor úgy fog kinézni a mobil, mint amiket látok mostanában, ilyen fél-pda szerüségek, hogy úgy néznek ki, mint anno a számológépes óráink, kb 3x3 mm-es gombok, de vagy 50 darab, vagy pedig lesz nagy képernyő, 2-3 gomb, sok funkcióval (helyzetérzékeny funkcionalitás).
    Nekem ez utóbbi a szimpi.
    Nyilván a telefonkönyvben, menüben, stb nem fogok hangositani, halkitani, tehát teljesen jó a fel-le gomb ilyen célra. Én máshol is használnám ezt, pl sms irás közben sorváltásra, de ott valamiért már nem implementálták (kár).
    A tv távirányitóján is jó eséllyel ugyanazzal a 4 irányú gombbal szabályzod a hangerőt/csatornaváltást, és a menüben meg a beállitások közti váltást, szabályzást.

    Most megnéztem, hivás közben kijelzi (apró betükkel) a hivás idejét, de ha leteszem, épp csak 1 tized másodpercig látszik még, aztán ráirja, hogy "hivás vége". Jólenne még 2-3 mp-ig mutatnia pl.

    Viszont nagyon tetszenek az egyedi karaktertipusok!! Állitsátok át a kijelzőbeállitásoknál :)

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák