Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r.zozoka

    aktív tag

    válasz BalanceR #22297 üzenetére

    -kamera:igen változott, biztos lesz akinek tetszik majd. de az nem én vagyok! jelenleg még arra se jöttem rá hogy amit látok miért fekete fehér. a kép amit csinál az viszont maradt a megszokott minőségű szerintem!

    -sd kártya: van rá lehetőséga menüben hogy kiálaszd hova telepítse az appokat,de vagy nagyon kicsi volt a progi vagy nem oda rakta be:) -> rájötemközben hogy ez mégnem jó
    jah amikor aktiváltam az sdre telepítést akkor nem tudtam telepíteni semmit se:(

    -böngésző gyorsabb lett maradt, maradt a régi kinézet és flash nincs benne még

    -linpack 9,2 Quadrnat 428(full

    -market ezt még sajnos nem tudtam kitaláln hogy most hogyis van. szerintem nem megy még ez sem:( de ezt nem merem egyenlőre állítani

    magyar nyelvvel hadi lábon áll!

    eddig ennyi majd írok ha van valami furi benne:) egy darabig rajt hagyom még hogy milyen azt ha gyengébb megy vissza rá a régi rend:) szal ha van kérdés gyors tegyétek fel:) jah meg még ma kipróbálom a greendevdroidot is hogy támogatja-e ( milyen telhetetlen vagyok)

    +ami nagyon jó benne az egybe vont kereső immár nem csak a neten keres haenm ha akarom zene web .....
    + ebben is benne van a new and weather
    +bleutoth nem az igazi még

    a szenzor minek a szenzora lesz?
    mit kéne észre vennem hgoy mi nincs?:)
    gps-t holnap tesztelem mikor megyek a suliba, a greendevdroidot meg mikor haza érek inkább, mert már nem akarom hogy összeomoljon a rendszer

    jó ét!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák