Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kdennis

    aktív tag

    válasz Fiktivlife #1335 üzenetére

    Egy hete vettem, és a történet az hogy neten kb 85 - 90 körül vannak blutuszosak. Médiába szerettem volna, mert azt hittem 120-ér már eSIM-est adnak, de nem. Azt mondták csak szolgáltatónál van, és mivel vodás vagyok így oda mentem. Hát ők is blutuszost adnak 120-ér mert még nincs eSIM szolgáltatásuk és nem tudnak semmit se hogy mikor lesz. Akkor maradt a T-mobile, akik 130-ér adják az eSIM-est, akik elárulták hogy a vodafone 1 éven belül még nem fogja tudni elindítani a szolgáltatást. Úgyhogy vettem egy nagy levegőt és megvettem maximális áron a T-nél, mert aztán ha egyszer megbánom, nem tudom átváltoztatni az órát. Ha esetleg nem tiszta 2 fajta létezik, az eSIM és multiSIM. Az eSIM különálló előfizetés, a multiSIM meg leklónozza a saját előfizetést, és egyszerre tud működni. Szóval én kivárom vodásként amíg egyszer csak lesz és a fullos verzió van a csuklómon. Akksiba nem tudok gyakorlati választ de a fórumon állítólag sokkal többet fogyaszt ha megy a GSM modul, mint a bluetooth. De simán lehet kapcsolgatni vagy automatán hagyni. Nem akarlak meggyőzni, én szerintem az eSIM-es a menő, de a bluetoothossal is ugyanúgy lehet telefonálni ha a zsebedbe van a telefon, vagy 10 méteren belül!

Új hozzászólás Aktív témák