Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz zack #80 üzenetére

    "Így láttatlanban azt mondom az Apple már most dörzsöli a tenyerét, mert tudják, ezt a szintet nem lesz nehéz átugorni."

    Nagyon remélem, hogy nem ebbe az irányba indulnak el. Ha van egy kis szerencsénk, akkor a következő iPhone kap egy szokásos speed és memory bumpot, még jobb optikát, új házat és egy maximum 4"-es kijelzőt. Ha ezt sikerül betartaniuk, akkor talán a többi cég is kapcsol és nem fogja ontani magából a tepsiket a felső kategóriában.

    "A Samu csak azt felejtette ill. kalkulálta el, hogy erre a szintre bármikor rátehet egy lapáttal szinte bármelyik gyártó (elsősorban LG, HTC, Apple, Sony)."

    Szerintem itt leginkább a HTC malmára hajtották a vizet. Egyszerűen nem tudnak akkora adut odacsapni az asztalra a One X-el szemben, hogy az ellensúlyozza a HTC megjelenési előnyét.

    "Az Apple-t is ide sorolnám, mert a iPhone 4S-sel szerintem ők is kapufát lőttek ami a presztizst illeti, és most meg fogják mutatni ők is mire képesek ha összekapják magukat."

    Azért nem rossz készülék ez és aki reálisan tekintett a jövőre az pontosan ezt várta. A nagyobb durranás úgyis a páros szériáknál van. Ráadásul így is eladtak belőle, egy közepesebb országra valót.

    "A mérete szerintem utcán közlekedve egyszerűen kezelhetetlen, egy kis ill. közepes tenyerű és ujjhosszúságú júzernek. Ezzel kicsit elszámították magukat, mert saját maguk szűkítik le a potenciális vásárlóréteget."

    Ezt én sem tudtam volna szebben megfogalmazni. Én is gondolkoztam, hogy a jó öreg 6310i helyére valamivel korszerűbb második készüléket vásárolok, és ha már lúd legyen kövér alapon felsőbb szegmensben ücsörgő droidon gondolkoztam. Ezek a méretek viszont egyszerűen számomra élhetetlenek. Egy öltöny nadrágban non-stop laposhal merevedéssel nem akarok nagyon emberek közé menni.

    Ettől függetlenül tényleg nagyon kíváncsi leszek, hogy a valós vásárlói réteg hogyan is fogja fogadni, mert lássuk meg, az itt commentelők jelentős hányada kevéssé tekinthető az átlagos vásárlónak. Mondjuk a Samsung is kiépített már valamennyi vásárlói lojalitást, így talán a SGS és SGSII userek még egész jó bázist képezhetnek nekik. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák