Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lalakov

    senior tag

    SGS2-öt kihagytam, mert nem győzőtt meg, ezt a készüléket több hónapja várom, de csalódás ért. :( Kétszer átolvasva a cikket, ezek az előnyök és hátrányok számomra. Remélem akad illetékes aki átolvassa. ;) :R

    Pozitívumok:
    Gyönyörű(a kék változat), hatalmas kijelző(nekem az SGS képe is tetszik, így ezzel sem lenne bajom), örülök a fizikai gombnak, akadásmentes használat, 64 GB microSD, "a lista tetejére ugrik", képernyőkép mentés, Android 4.0.4, "a GPS vevő kimondottan frankó", Dropbox 50 GB tárhely, "videózás közben is lehet teljes felbontásban fotózni", USB OTG, NFC(bár ezt nem tudom hogyan tudom egyelőre kihasználni), 2100 mAh, hosszabb üzemidő

    Negatívumok és számomra felesleges dolgok:
    -"a kamera viszont tekintetkövető" én egyszerűen kikapcsolom az automata kijelző kikapcsolást és amikor nem használom kinyomom kézzel, ja és szemüveges vagyok
    -"Ha valakitől üzenetet kapunk, akkor arcunkhoz emelve a készüléket" az első dolog amit
    kikapcsolok
    -Hatalmas mínusz, "a bejövő hívást fel tudjam venni a középső gomb megnyomásával" ezt eddig tudták a telefonok, most miért kellett lehagyni?? vezetés közben nem szeretek odanézni, hogy hol/mennyire kell elhúzni az ujjam, a gombot vakon megnyomom.
    -A legnagyobb mínusz :( "Dedikált dokumentumszerkesztő viszont nincs" én napi szinten használom/szerkesztem az excelt a gyári progival(munkához kell) és eddig nem találtam
    jobbat vagy hasonlóan jót a Play Áruházban.
    -S Voice, ez pozitív is lehetne az angol tudása ellenére, de engem nem érdekel az hogy az
    ébresztést be lehet állítani vele és az információs kérdések sem izgatnak. Ami érdekelne
    az az autós használat lenne, amiből csak a hívás kezdeményezés működik elméletileg, bár videón látva, ha több telszám is van, akkor elhasal. Mit kéne tudnia számomra? Hívás indítás, fogadás, elutasítás, bezárás. Nem ártana, ha csak az én hangomra reagálna és így telefonálás közben tudna jegyzetelni. A navigáció teljes kezelése. Nem csak a kamera bekapcsolása, hanem felvétel készítése is. Rádió használata. Igazából a telefon minden funkciójának 100%-os támogatását várnám el. Túl nagy kérések ezek manapság?
    -Eddig mindenhol dícsérték a kamerát, de akkor mégsem jó?
    - "nem lehet még mindig kikapcsolni a kamera fényképezésének a hangját?" Mondjuk a "még"-et nem értem, SGS-en nekem nincs hangja.

    Kérdések:
    -Milyen hangos hívás közben? Vezetés közben az SGS-en fülelni kell a másik félre.
    -Töltés végeztével feléled a kijelző vagy ezen javítottak végre(mert így nem lehet repülőmódban éjjel tölteni)?
    -Bekapcsolásnál ad ki hangot?
    -A lehúzható tálcán lévő funkciókat lehet változtatni, a megfelelő sorrendbe helyezni őket?
    -Működik rendesen a Skype, videóhívás is?
    -Az alap számológépben van memória lehetőség? (tudom van más memóriás progi, de ez tetszik a legjobban leszámítva a memória hiányát).
    -A rádiót lehet rögzíteni(mintha olvastam volna ilyet máshol)?

    Az alternatívák nekem nem jönnek be, One X kicsi üzemidő; Iphone 4S nem lehet memóriával bővíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák