Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • msfeco

    tag

    válasz Takvan #299 üzenetére

    Én pontosan egy hete használom, nekem is ez az első androidos telefonom. Eddig úgy érzem nem bántam meg, de ha te nem ragaszkodsz a dupla simhez, akkor lehet, hogy megnézhetnél egy érősebb telefont is.

    A wifi a korábbi (samsung omnia7) telefonomhoz viszonyítva sokkal érzékenyebb! Olyan wifiket is befog amiket a korábbival sosem láttam. Egyébként a régi telefonom is a családban maradt, és azokat továbbra sem hozza be.

    A wifin a skype és a viber szokásos minőségben fut, sőtt még 3g vel is simán tudok viberezni, bár akkor jóval jóval gyengébb.

    a gps-t még nem nagyon nyúztam (tehát élesben nem navigáltam vele) az első próbálkozás után elkeseredtem mert nem talált semmit csak sok idő után. De utána ez megváltozott, a gps bekapcsolása után pár másodperc és működik.

    nagyon korrekt módon szabályozható, akár gyári, akár külső alkalmazásokkal, hogy mikor mi legyen bekapcsolva. köztük van a mobilnet is.

    Én is használtam WM 6.5-öt, jó volt a maga idejében, de eljárt már fölötte az idő!

Új hozzászólás Aktív témák