Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz T0mcs #22722 üzenetére

    Megnéznék egy statisztikát, hogy a felhasználók hány százaléka használ bármit védelem gyanánt a kijelzőre.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • |AP|

    veterán

    válasz T0mcs #22722 üzenetére

    a kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó jó dolog lenne, az asztalon fekvő telefont is fel tudja oldani az ember, nem kell kézbe venni. A káva viszont megspórolható, ha a kijelzőbe van építve. Szóval alapvetően jó az elgondolás, de ez a kivágott fólia/üveg ez tényleg vicces/szomorú :)
    Talán majd fejlődik tovább ez a technológia, és akkor már meg lehet oldani másképp. Valahol a (távoli) jövőben meg talán érkeznek a hajlítható kijelzők, amik kevésbé lesznek sérülékenyek, nem kell majd rájuk fólia, esetleg tudnak majd valamennyi öngyógyítást is a hajszálkarcok ellen.

    A mostani S10 felhozatalból nekem továbbra is a Lite (E) tetszik a legjobban, ott jó helyen van az ujjlenyomat olvasó, és nem hajlított a kijelző, méretre pedig szerintem pont jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • e-newsee

    addikt

    válasz T0mcs #22722 üzenetére

    A kijelző alatti ujjlenyomatolvasó szerintem pont az utóbbi évek egyik legértelmesebb fejlesztési iránya. Nekem hátul pl sokszor kényelmetlen. Amikor az asztalon pihen valahol, akkor csak elöl megtapiznám, feloldana, és nem kellene emelgetni, meg fölé hajolni, lehetőleg úgy, hogy vonalban legyen a telefon a fejeddel, mert az írisz meg csak úgy működik. Ez akkor is jó lenne, ha messzebb van a telefon, és csak elég lenne odanyúlni a feloldáshoz, oldalról meg úgyis olvasható a tartalom, vagy kitörölhető az értesítés, stb. Szerintem a legrosszabb hely, ahol lehet, az pont a hátulja. Asszony S7-ese ilyen szempontból sokszor kényelmesebb.
    De nem kell aggódni, megoldják, hogy ne kelljen lyuk a kijelzővédőhöz. Szerintem már most sem kell, az a videó csak egy prototípus. Várjuk már meg, milyen lesz, mielőtt háborgunk!

    A kávákról alkotott véleményeddel viszont egyetértek. Hányszor fogtam már meg fordítva a telefont, mert olyan egyforma. Szerintem az a két vastagabb keret alul-felül pont elfér, és jól áll a telefonnak. Belefér oda minden szenzor, hangszóró, stb.

    A másik, amivel a Samsungokon nem vagyok kibékülve, az a hangerőgombok helye. Nekem nagyon nem esik kézre. Ha zene közben kell használni, akkor oké. De telefonálás közben, főleg, ha bal kézben fogom éppen, és hangosítani/halkítani kellene... Azt inkább hagyjuk. Jobb kézben még csak-csak. Hátul sem jó, mert akkor meg egy tartóba támasztva nem férsz hozzá. Bár nekem az még mindig kényelmesebb volt, mert telefonálás közben gyakrabban változtatgatom a hangerőt, mint zenehallgatás közben. De szerintem erre nincs is igazán kényelmes megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák