Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Srácok, egy egyszerű kérdésem volna. Van olyan opció valahol, ami a naptárban lévő események közben magától lenémítja a telefont? Vagy a Pie-ban lesz rá esély? A ZF2-ben ez volt az egyik dolog, amit imádtam. Szinkronizáltam a céges naptárat, és nem kellett a mittingek előtt és után szórakozni a némítgatással. Tudom, van sok ne zavarj alkalmazás, egy csomót végig is próbáltam, de sok nem tudja ezt a funkciót, sok meg nem működik normálisan. Volt olyan, amelyik nem jelenítette meg a facebook értesítéseket például. De csak azt. Minden más jól működött. Aztán valamelyik felülírta a telefon értesítési beállításait, valamelyik nem. Teljes káosz van ezen a Don't disturb fronton, úgy látom. De úgy android szinten, telefontól függetlenül. :F
    Szóval gyári megoldás érdekelne. Ha nincs, akkor így marad, majd max figyelek rá, de jó lenne.
    Szerintem amúgy mostanra már natív android szinten elvárható lenne a funkció, elvégre egyre többen használják klasszikus üzleti célokra is a telefont. Már elmúlt az az idő, mikor céges email, és céges jegyzetek csak a céges asztali gépen működnek.

    (#19129) droidforever:
    Az utolsó mondatodra... Láttam már ilyet 5-ös bömbivel, aki mondta a kutasnak, hogy ötezerért tankoljon bele.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák