Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mati12

    senior tag

    A Samsung S9 plusz és a Huawei Mate 20 pro összehasonlító tesztekben szinte mindig szerepel,hogy mennyivel többet jelent pozitív értelemben véve a 10 hónapos késés a Huaweinek,mennyivel jobb készüléket tudtak letenni ezmiatt 2018-ban az asztalra.Már többször írtam itt,hogy volt egy rövid kapcsolatom a Mate 20 proval és a Samsung S9 pluszra csak kényszerből esett a választásom,amit magamban az első időkben rendesen bántam is.Próbáltam magam meggyőzni pro és kontra de mindig csak oda lyukadtam ki,hogy azért valóban jobb a Huawei készüléke. Ez az érzés tegnapig tartott pontosan addig amíg fel nem került a Pie verzió a Samsung S9 pluszomra.Úgy érzem,hogy ezze a verzióval a Samsung ismét megérkezett az élmezőnybe és a Huawei elvesztette az előnyét. A telefont mintha kicserélték volna,(mondom ezt kb.24 óra használat után)nagyon jó lett az új felhasználói felület,ésszerű átlátható,a készülék gyors nem akad,az általam kifogásolt régebbi kamera is mintha jobban teljesítene most,az üzemidőröl meg nem is beszélve.Ha a későbbiekben a kamera esetleg még megkapná az S10-nél beharangozott éjszakai módot az maga lenne a kánaán. Én egyenlőre nagyon elégedett vagyok..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák