Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BLC

    tag

    válasz exelsior1 #4741 üzenetére

    Szia, "sajnos" teljességgel aláírom az állításod. Mármint, ami a G3-at illeti. Most már biztos az elhatározásom a G3 váltásáról.
    Nem szeretném indokolni a flame elkerülése miatt, de a Te általad megfogalmazott problémák és egyéb hibák is hozzájárulnak, hogy elhagyom a "kisebbik" dél-koreai gyártó táborát.

  • BLC

    tag

    Sziasztok, mint "friss" tulajdonos szeretném a segítségetek kérni.

    Többször próbáltam a "Mi autónk" - Suzuki gyári kihangosítójával összeszinkronizálni a készülékem, sajnos sikertelenül.
    Gondoltam a "mi" technikánkkal van a baj, így a környezetemben fellelhető telefonokkal is tettem egy próbálkozást. (4S, Ace, G3, S3) Ezen készülékeknél, minden kísérlet sikeresen zárult; azaz összekapcsolt a gyári kihangosító-rendszer a telefonokkal.
    Sajnos az S5-t Failed címszóval elutasítja. Gondoltam akkor a készülék, de nem. Bekönyörögtem magam a szomszéd francia csodájába, és ott patentül látta egymást a telefon illetve a kihangosító rendszer.
    Így meg is állt a tudományom. A két "távol keleti" csoda nem akarja látni egymást, de miért? Szívesen venném az ötletetek.

    Előre is köszönöm a válaszokat.

  • BLC

    tag

    Sziasztok!

    Találkozott már valaki olyannal, hogy a hydrophobic bevonat, felső réteg sérült, kopott. Note 3 fórumon olvastam, hogy valaki mát tapasztalt ilyet de valószínű nem garanciális probléma.

    Hydrophobic kopása úgy jelentkezett, hogy egy helyen a tapicskálás miatt jobban összegyűlik az ujjamról a "zsír" és így láthatóvá válik egy 1 cm x 2,5 cm szakasz.
    A GG3-on karc egy darab sincsen azaz nem mély felületi sérülés okozta.
    Külföldi tapasztalatok alapján másoknak is jelentkezett ilyen "hiba", többnyire az emberi verejték összetétele okozhat ilyen eróziót a film bevonaton.
    Érdekesnek találom, alapvetően esztétikai hibának nem mondható, mert csak adott esetben látható (zsíros tapogatás, illetve ha rálehelsz), így a garancia alá nem vonható. Gyakorlati problémát sem okoz maximum többet takarítom a készüléket, illetve az esőcseppek nem "gurulnak" le egy helyen a kijelzőn.
    Figyelemreméltó még, hogy távol-keleti tapasztalat szerint az új telefon gyári fóliája is bizonyos esetben megsértheti a hydrophobic film réteget.

    Szóval szumma-szummarum, ott van és idegesít, ez meg egy pszichés terápiás írás volt. :)) :W

Új hozzászólás Aktív témák