Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz gordonfreemN #3094 üzenetére

    Így utólag belegondolva, nagy mázlim volt, hogy megosztottam ezt az infót (még ha kicsit öreg is). Nincsenek véletlenek. Mivel tényleg több volt az S22-vel a gond, mint az elődjeivel, nagyon örültem volna valamiféle tömeges megerősítésre, de mint oly sokszor, egy sima kérés ezúttal is elhalt a pusztában. Kíváncsiskodtam is korábban, vannak-e pozitív tapasztalatok, és akadtak is, de a viszontagságokhoz mérten nem elég meggyőző számban. Viszont így, hogy cáfolni kell egy "belsős infót", mindjárt lángra kaptak a szenvedélyes támogatók, azonnal a levegőbe emelkedett több száz elégedett felhasználó keze.... Mit is mondhatnék, megkaptam amire vágytam. Ez komoly bizakodásra ad okot! :) :)

    (Nem, nem beugratás volt, tényleg bízom a barátomban, és a forrásaiban is, de tény, ő is ha teheti, kerüli a viszontagságokat, így megértem, ha ilyen lesújtó áprilisi infó után úgy döntött, inkább nem ad el S22-t egyáltalán.... Üzletről van szó, nem hiányzik nekik az ügyfélpanasz. És persze örülök, hogy azt a "javíthatatlan" hibát mégis sikerült ezek szerint a Samsungnak javítani.) :)

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák