Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mchawer

    tag

    válasz S e t h #807 üzenetére

    Az lett, hogy törölték a hozzászólásomat. Nyilván azt gondolta a topikgazda, hogy a facebook oldalamat szeretném reklámozni. Pedig erre nincs szükségem... Így inkább csendben olvasgatom tovább a tapasztalatokat és nem dicsekszem itt többé, hogy én lehettem az első... Tekintve, hogy a Samsungnak nem volt egyéb kérése, mint hogy szeressem a telefont. Éppen ezt teszem, mióta megvan... S8+ -ról váltottam, a különbség a cerka és a dupla kamera. Ja és alcantara tokban használom, bár a többi tok is megvan... A DeX-et fejleszthetnék tovább végre, de majd az is eljön. Ami kényelmesebb, az a tollal való pontosabb pötyögés az ujjam helyett. Az aksiidővel nem vagyok elégedetlen, az autómban wireless autós töltő-tartó van, más esetekben powerbank, extrém esetben energiatakarékos üzemmód, tekintve, hogy már 30%-nál pánikolok, pedig nem kéne... :K Aludni pedig minden nap szoktam, addig töltés... Köszönöm mindenkinek, aki hiányolt. Nyugi, itt vagyok és figyelek... :R

    MC Hawer - az igazi... - Galaxy Z Flip 3 5G - Watch3 Titan - Watch Active2 - Buds Pro

Új hozzászólás Aktív témák