Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Rövid kizárólag objektív konklúzió custom romokról:

    Eddig kipróbáltam Sweet-et, amit alapból nem éreztem gyorsabbnak a gyári ART után, és sajnálatos, hogy nem is lehet váltani futtatókörnyezetet. A gyári dalviktól viszont szerintem gyorsabb, azért szerintem mert sokat nem használtam azon a gyárit, viszont nem érzem visszalépésnek a gyári ART után. Ez a rom extrái teljes mértékben Xposed framerwork köré épülnek, néhány modulja már alapból telepítve van, és nem tudom hány de nagyon sok ezer modul még telepíthető is. Ezek közül amiket ismerek (gravitybox, wanam) elég nagy hibaszázalékban nem működik, ennek oka pedig valószínűleg, hogy egy nagyon nem stock droiddal van dolgunk, ahhoz meg hogy mindenre rájöjjek és modulokat találjak rengeteg idő és türelem kellene, nekem meg nem ér annyit, szóval passzoltam is.

    A WanamLite letöltésével kissé meggyűlt a bajom, végül pedig fel sem tettem, mert ahogy elnéztem érdemi változást ott is csak az xposed eredményezi, azzal meg nincs kedvem bajlódni, főleg hogy itt témázni se lehet vele senkivel sajnos :(

    Végül dr.ketan romjában bíztam ami kicsit más mint a többi, és valóban így is volt.
    Ugyan nem a legfrissebb build, de tetszenek az integrált extrák amiket régen is használtam, a sebesség meglepően jó Dalvikon (ART-on ez sem megy), a felesleges szolgáltatásokat és alkalmazásokat végre kipucoltam, így most már csak kizárólag azok állnak rendelkezésemre amiket tényleg használok.

    A legfontosabb azért, hogy gyorsaságban, simaságban érdemi előrelépést nem tapasztaltam egyik romnál sem! Azonos futtatókörnyezetben gyorsabbak, de akadások ugyanúgy vannak, talán ha lehetne runtimet váltani... részemről még mindig nagyon város az 5.0 :K

    És végül kis extrának: ujjlenyomat olvasó (igen megint :DDD)
    Ugye én ezt a funkciót régen kukáztam, de aztán Parallaxis ajánlott a topikban egy jó kis appot amivel bármilyen telepített alkalmazásunkat le lehet ujjlenyomattal védeni.
    Ennek a funkciónak nagyobb értelmét láttam, ezért feltettem, és csak futólag regisztráltam 10x hüvelykujjamat, aztán jött a meglepetés a hatékonyságról :D Szinte bármikor bejutok egy kézzel nagyon alacsony hibaszázalékkal, és ezt most nagyon nem értem :N
    Beállítottam a képernyőzárra is, és valóban szinte tökéletesen működik, amivel azelőtt napokig csak szenvedtem a gyári romon. Állandóan regisztrálgattam de nem akart stabil lenni az egykezes hüvelykujjal, ezért ki is kapcsoltam, most meg úgy működik ahogyan kell...
    Ki érti ezt :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák