Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    Sziasztok!

    Egy rövid beszámoló a ma érkezett Samsung Note 3 Dual Sim-es telefonomról.Rövid leszek ma,de kérdéseitekre válaszolok,sztem nekem lesznek kérdéseim,de nem is egy...
    Élmények:

    -Müködik a Smart View tok az S-Pen-el!
    -Nagyon csúcs képernyő,de ezt tudjátok :)
    -Könnyű,lapos készülék,nem recseg-ropog...
    -Csodálatos képeket,makrót is lehet készíteni vele
    -Android 4.3 verzió van fent Biul number:JSS15J9002ZNUBMI7
    -A Dual Sim könnyen kezelhető,mint pont másik dualos készülék,külön csengőhang állítható be.
    -Wi-FI stabil,3 G úgyszintén....
    -OTG 32 Gb-os kártyát gyorsan beolvasta és lehet másolgatni ide-oda.
    -64 Gb -os SDXC kártya benne van.
    -Más,azaz 1,0 A -os töltövel és sima adatkábellel is tudom tölteni,PCről és fali töltöről is!

    Majd még lesz beszámoló,de addig kérlek segítsetek,mert több problémába is ütköztem:

    1.Ha a saját adatkábeljével összekötöm a laptoppal nem látja a PC,mint merevlemezt,azaz nem tudok adatokat oda-vissza másolni és a telefonon nincs opció,hogy bekapcsoljam ezt,mint az elözö Android verzióknál!Hol elehet ezt?
    2.Három nyelv van benne:angol,kínai és koreai....természetesen a kínain volt,.meg is szeppentem,de pillanatok alatt angolra átállítottam....egyedül a memóriakártyánál bögtem a Formázásra és nem elfogadásra,így törlődött minden róla.
    3.Rengeteg kínai app van rajta :(
    4.Nincs GOOGLE Play..hogyan lehet telepíteni?Valahova le volt írva....majd megkeresem csak lassú a mobil netem :(
    5.GPS beállításoknál nincs további beállítási lehetőségek,EPO,YGps,stb...nem jöttem rá legalábbis :(
    6.Hogyan tudnám gyorsan ROOT-olni és mivel?
    ...idővel majd több kérdésem is lesz...most segítsetek a legfőbb 2 kérdésben,USB-PC közötti kapcsolat létesítésében,ROOT kérdésben..

    És szívesen válaszolok én is nektek...

    Memmaao!

    Müködik a tok,de az enyém a jelenlegi 1 ablakos,2 aablakosta rendeltem meg,de ezt tovább adom...
    Regisztráció nélkül nem is lehet az Ipon-ál vásárolni?Hívtam őket 16-or,de nem vették fel vagy foglalt volt..(na de ennyire?)

    [ Szerkesztve ]

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák