Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Locutus #22491 üzenetére

    csak mert itt 1-2 ember van, akinek valami toktól elrepedt

    A helyi T-s szervizben van ismerősöm, tőle tudom, hogy több mint 100! Note 3 került már csak hozzájuk vissza ilyen repedéssel, a keret és az S-pen kopása meg nagyjából gyártási hiba, ha vigyázol is rá, a sima használattól is előjön.

    De jó pár oldalon fotókkal is illusztrálják, minden készülék törik és hajlik, ha farzsebben ráül, valami tehén.

    ---

    ak76:

    Jól mondod,nem hír,és azért nem,mert nem a Samsung,vagy a HTC/Lg/Sony hirdeti a magasságos PR marketing bullshit összes nemtelen eszközével hogy mekkora k...szott PRÉMIUM minőség

    Mondjuk a HTC-n és a Sony-n kívül ezt nem is tehetné egyik gyártó sem, mert sem a Samsung, sem az LG nem igen képviselteti magát ebben a műfajban. Az más kérdés, hogy egyetlen reklámot sem láttam, ahol az Apple ezt hangoztatná. Én meg nem gondolom azt, hogy a prémium minőség egyenlő a barbár törés és hajlítás elleni védelemmel, egy ekkora készülék bizony hajlik és sérül, ha ráülnek. Halkan megjegyzem a Note 4 és az Alpha sem fogja jobban tolerálni ezt a megterhelést (sőt mivel ott csak a keret alu, gyanítom még ennyire sem).

    De ez eléggé off téma, szerintem hagyjuk is ennyiben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák