Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    Na, urak!

    Sikerult mar valakinek elqrnia az UV folia felhelyezest? Jelentem, en igen! :DDD
    Pedig rendgeteg foliat, TG-t felraktam mar eletemben, kulonbozo telefonokra, hibatlanul, de ez most megszopatott; egy dologra nem gondoltam: ez sem tokeletes, hiszen ha az lenne, nyilvan nem kellene ala az a folyadek, ami kitolti a tokeletlenseget... Mas szoval, az uveget raengedve az UV levesre, nem nagyon szabad mar nyomkodni, mintegy kvazi "simogatni erovel", mert gyakorlatilag kitolod alola a folyadekot (igen, kitolod! ne is vard, hogy majd ugy viselkedik, mint az eddig ismert, a sima feluletre gyartott TG-k, hogy gyakorlatilag folyadek nelkul, hibamentesen racuppantja magat a feluletre a vaakuum segitsegevel) es utana hiaba probalod a megmaradt levest terelgetni alatta, eselytelen! Egyszeruen, volt ket nagyobb terulet, ahonnan nagyon hianyzott a "tobblet UV folyadek", melyet a simogatassal kitoltam sajnos az uveg alol es onnantol kezdve kuka. Hiaba probaltam rasimitani a kijelzore, ket meglehetosen nagyobb feluleten elallt arrol...

    Mindegy, tobbet mar nem veszek, mert itthon butalis felarral aruljak (gyorsbolt pl). Majd talan kintrol...

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák