Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rstwingo

    tag

    válasz kali #7393 üzenetére

    Minden tiszteletem a tied :R , de mint fentebb irtam, ne ragadj már le a multba, de most komolyan, enged el

    az emlitett pontositanék 57 duál és 37 single csc-s rom bitre ugyan az csak a nevét változtatják meg, ha nem hiszed ,akkor legalább ellenőrizd le mielőtt cáfolsz, én nem egyet kicsomagoltam , azért irom azt amit irok és nem a levegőbe beszélek

    Minden terület csc mappájában megtalálható a terület egyedi dolgai, igy a volte is amitől ugy bevagytok izgulva
    egyszóval bármelyik területét fellehet tenni ami N960F vagy F/DS azokban mindben megtalálható a XEH,PAN magyar vonatkozásban és mind fogja tudni a voltét is mivel a XEH csc mappában megtalálható az a fájl ami felelős a kapcsolatokért

    Kivételt képez ez alól a TMH és a VDH romok , mert ők egyediek , de mint tudjuk és az élet már bebizonyitotta , hogy a TMH-s telefonra feltéve a XEH romot is van volte és azt is tugjuk, hogy már gyárilag nincs a romokban a szolgáltatós alkalmazások, az utólag töltödik le beállításnál, de ha jól emlékszem, akkor ki is lehet őket hagyni és akkor szolgáltató sallang mentes rom lesz

    Azt is tudjuk, hogy nem csak területhez keres, hanem SIM kártyához is ,igy beazonosítja a SIM kártyát és az ahhoz való CSC-t alkalmazza vagy az univerzálist ez a XEH magyar vonatkozásban ebben minden szolgáltatóra vonatkozó kapcsolat megtalálható

    gyakorlati példa, mikor a telekomos telefonra felteszed a XEH romot XEU/XEU/XEU/TMH-ra vált ,viszont mikor belekerül az esetembe a telenor és telekomos SIM akkor átvált XEH/XEH/XEU/TMH.ra és itt már a XEH csc mappában levő kapcsolati beállításokat használja a telefon,minden SIM-re a sajátját

    szóval ennyit a nem mindegyről,

    igaz azt is tudom, hogy ez is mint más hsz-m semmit nem ér, mert nem tartozom bele abba a 2-3 ember közé , akinek a szavai/irása szentirás és csak az az igaz ,mintahogy itt is a sammobil tekinthető etalon fórumnak, mert ha ott nincs valami , akkor az már nem is létezik, pedig de létezik, a sammobilon kivül sokkal jobb fórumok és letöltő helyek is vannak, kikellene lépni a multból és a megszokásból

    elnézést ha kicsit hosszura sikeredet, de ez van

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák