Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • ateszapa748

    aktív tag

    Sziasztok,

    Lehet nem ez a legjobb hely, ahol feltehetem az alábbi a kérdést, de még is úgy gondolom, hogy az itteni fórumtársak nem elvakultan elfogultat. :)
    Igazi "mobilmániás" vagyok a családom szerint.Igaz lehet, mert akár hetente is váltok, ha megszáll ez az érzés. :D Kb. 2 hónapja használok Note 9-et kisebb megszakítással (Huawei P20Pro) A Note 9 az egyik, ha nem a legjobb telefonom eddig! A másik az Iphone X volt. És most a kérdés, vagy is inkább a dilemma... adott egy lehetőség Iphone XS váltásra. Erős késztetést érzek arra, hogy váltsak, hiszen nagyon szerettem az X-et is (és a váltás a véremben van) . :D De a Note mellett maradásra is legalább annyi érvem van, minta váltásra.
    Van esetleg, akik kipróbálta az XS-t, vagy arról jött, vagy arra ment át? Minden vélemény érdekel... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák